Serwisy WWW

 

GieldaKoni.com

 

GieldaKoni.com - internetowa giełda jeździecka

 

Na stronie znajdą Państwo oferty kupna i sprzedaży koni, prezentacje ośrodków jak również oferty handlowe z branży jeździeckiej.  Każdego dnia pojawiają się nowe oferty! Zapraszamy do bezpłatnego dodawania ogłoszeń.

 

Właścicielem i administratorem serwisu GieldaKoni.com jest firma X-MediaArt. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie hipicznej. Serwis GieldaKoni.com adresowany jest do wszystkich miłośników jeździectwa, dla osób i firm profesjonalnie zajmujących się jeździectwem jak i do tych, dla których konie to hobby, które jest odskocznią od szarej rzeczywistości jak również dla osób, które dopiero planują przygodę z tą piękną dziedziną, jaką są konie i jeździectwo. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowoczesnego serwisu.

 

Dzięki coraz większej popularności nasz serwis odwiedza średnio ponad 2000 osób dziennie. Miesięcznie zamieszczanych jest ponad 500 niepowtarzających się ogłoszeń.

 

Umieszczając reklamę w GieldaKoni.com mają Państwo możliwość bezpośredniego dotarcia do pasjonatów, zawodników, trenerów, instruktorów i hodowców koni.

 

Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o wypełnienie formularza.

X-MediaArt
ul. Witkowska 23, Rzerzęczyce
42-270 Kłomnice
Tel. 0 692 947 506