Druk / Banery

 

Banery są jedną z najpowszechniejszych i najbardziej efektywną formą reklamy. Zaletą ich jest możliwość wszechstronnego zastosowania. Trwałość materiału pozwala stosować je do realizacji krótko terminowych jak i wielo sezonowych. Oferujemy Państwu fotograficzną jakość wydruków. Projekt i wymiar na życzenie klienta.

Bannery wykonujemy na plandekowym materiale z PCW. Tkanina może być wykończona na ostro lub dla wzmocnienia podwinięta do tyłu i zgrzewana. Dla ułatwienia mocowania stosujemy oczkowanie, (krawędzie zgrzewane, oczka mocujące co 50 cm) lub zgrzewanie tuneli. Nadruk wykonujemy 6-kolorowym (CMYK+2).

Cennik
Banery
Ilość Cena
do 3 m2 55 PLN/m2
do 10 m2 45 PLN/m2
powyżej 10 m2 35 PLN/m2

 

Za powierzchnię do wyceny należy przyjąć łączną ilość zamawianych jednorazowo bannerów.

Powyższe ceny dotyczą druku bannerów z gotowego projektu, otrzymanego od klienta.

 

* Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% podatku VAT. 

 

Jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, to możemy go dla was wykonać. Koszt wykonania projektu to 1 PLN za minutę pracy grafika ( 60 PLN netto za 1 godzinę ), oczywiście nie pobierzemy opłaty za prosty projekt tekstowy typu: Sprzedam dom tel. 0 000 000 000.
Zastrzegamy sobie prawo do doliczenia kosztów spadów wynikających z nie ekonomicznego wykorzystania dostępnych szerokości materiałów do druku.

 

 

 

Sposoby przygotowania projektów do druku

 

 

Materiały powinny być przygotowane w formatach wektorowych lub jako mapy bitowe.

 

Materiały wektorowe: CDR, EPS skala 1:1, kolory CMYK, wszystkie teksty zamienione na krzywe, kolor czarny należy podbić pozostałymi barwami: C40, M 40, Y 20, K 100. .
Mapy bitowe:
TIFF, JPEG rozdzielczość 72dpi, format 1:1, kolory CMYK.

 

UWAGA: Zazwyczaj występują różnice koloru na monitorze i wydruku. Obraz widziany na monitorze jest inny niż na wydruku!

 


Na monitorze występuje optyczne mieszanie trzech barw: czerwonego (R), zielonego (G) i niebieskiego (B), które po zsumowaniu dają kolor biały. W efekcie kolory na monitorze różnią się od drukowanych, gdyż powstają poprzez podświetlenie kolorów podstawowych.
W druku zaś występuje fizyczne nakładanie na siebie 4 barw: cyan (C), magenta (M), yellow (Y) i black (K), które dają w efekcie kolor czarny.
Są to dwa różne procesy, które optycznie dają nieco odmienne efekty, dlatego nigdy nie należy utożsamiać kolorów
w przygotowanym przez Państwa projekcie na monitorze, z kolorami na wykonanym wydruku.

 

 

X-MediaArt
ul. Witkowska 23, Rzerzęczyce
42-270 Kłomnice
Tel. 0 692 947 506